STİL

        Mako bünyesinde müşteri istekleri doğrultusunda stil çalışması yapılarak aydınlatma cihazının görünüşü ile ilgili olarak fikirler sunulabilmektedir. Bu çalışmalar müşterinin stil sürecininin ne kadarını paylaşmak istediği ile orantılı olarak derinlik kazanmaktadır.

        Stil çalışmalarının yanı sıra müşteriden gelen ve/veya mekanik tasarım kanadında hazırlanan dataların geçişleri en yüksek hassasiyette olacak şekilde A-Class yüzey çalışması yapılmaktadır. Bu çalışma sayesinde kalıplamada oluşabilecek görsel yüzey geçiş hatalarının önüne geçilmektedir.

        Son olarak ilerletilmiş seviye veya tamamlanmış datalar ile yapılan render çalışmaları sayesinde cihazların ışık dağılımları, fonksiyon homojenite seviyesi, ışık kaçakları gibi optik detaylar henüz parçalar üretilmemişken tespit edilip, tasarımcılara değişiklik yapabilme imkanı sunulmaktadır. Render için kullanılan son teknoloji yazılımlar sayesinde elde edilen görseller ile nihai ürün üzerinde çekilen fotoğraflar birebir denilebilecek oranda örtüşmektedir.